Download

Spolszczenie do Might & Magic 8
Paczka zawierająca pełne spolszczenie do gry (filmy, dubbing, teksty), wliczając w to fanowskie poprawki językowe i dubbingowe (autorstwa Zu). Zawartość archiwum należy wypakować do folderu głównego gry i zastąpić wszystkie pliki. UWAGA! Waga pliku: ~280mb.
Nieoficjalny patch Grayface'a 2.5.7 PL (Mirror)
Łatka bazująca na pracy Moka. Poprawia ogrom bardziej szczegółowych błędów gry, dodaje możliwość grania bez płyty oraz odtwarzanie muzyki z folderu. Pozwala na grę w wysokiej rozdzielczości.
MMExtension (Mirror)
Nakładka na gry Might & Magic 6-8, która powala na zaawansowany modding, głównie za pomocą języka lua. Posiada również edytor poziomów.
MM8 Choose Party
Drobny, ale jakże funkcjonalny mod, który pozwala wybrać więcej niż jedną postać na starcie gry (do maksimum 5). Co ciekawe, do grona potencjalnych bohaterów dołączają smoki. By zainstalować, wystarczy skopiować zawartość archiwum do folderu z grą. Wymaga MMExtension.
MM8 Character Editor
Potężne narzędzie do modyfikowania zapisów gry. Modyfikować można wszystko co dotyczy drużyny od portretów, przez umiejętności, po posiadane przedmioty i poznane zaklęcia. Zalecamy wykonanie kopii zapasowej edytowanego zapisu gry.